Upravit stránku

Technická odbornost

Důkladná znalost přízí, tkaní a technologií výroby tkanin nám dává jistotu, že každé zakázce dáváme přidanou hodnotu pro její finální použití.

Jsou to naši lidé, vysoce kvalifikovaní profesionálové, kteří jako celek tvoří rozsáhlou databázi odborných znalostí napříč všemi oblastmi výroby textilií. Naši lidé zajišťují, že se na nás s důvěrou obracejí naši dlouhodobí obchodní partneři s novými požadavky na výrobu nebo vývoj nových tkanin s ohledem na jejich budoucí použití.

Zkušenosti

Díky naši dlouholeté specializaci na zakázkovou výrobu tkanin využitelných ve všech odvětvích průmyslu, specifickým požadavkům na jejich využití, neustále zdokonalujeme naše procesy výroby jejichž výsledkem je kvalita a přidaná hodnota finálního výrobku.

Dlouholetá praxe

Naši lidé jsou zárukou našeho úspěchu na světových trzích. Nízká fluktuace našich zaměstnanců nám udržuje základní znalosti, zkušenosti a odborné znalosti, která tvoří neocenitelný zdroj nejen pro naše zákazníky ale i pro naše budoucí zaměstnance, kteří rozšíří naše řady.

Víme, že naši lidé jsou tím nejcennějším co tvoří společnost SUMTEX CZ, proto jim vytváříme dobré pracovní podmínky a investujeme do jejich dalšího rozvoje. Důkazem je působivá průměrná doba trvání pracovního poměru našich zaměstnanců, z nichž někteří stáli u zrodu naši společnosti.